O firmie

Z wielką przyjemnością pragnę powitać Wszystkich Państwa na naszej stronie internetowej. Chciałbym przedstawić Państwu swoją firmę, którą stworzyłem i rozbudowałem .

Rozpoczynając działalność w 1973r. produkowałem pieczywo i lody, które sprzedawałem początkowo we własnym sklepie, a stopniowo zaopatrywałem w swoje wyroby innych odbiorców.

Widząc duże zainteresowanie na moje produkty postanowiłem powiększyć swoją firmę. W 1990r. zakupiłem działkę i wybudowałem piekarnię oraz chłodnie. Wkrótce nawiązałem współpracę z firmą NORDIS w Zielone Górze i otworzyłem hurtownię lodów i mrożonek. Szybko okazało się, że moja chłodnia jest za mała i w 1998r. zakupiłem działkę o pow. 1ha gdzie powstała nowa specjalistyczna chłodnia o pow. 400m2 podwójnie składowana i budynek administracyjny. Posiadam kilka samochodów specjalistycznych do dystrybucji lodów i mrożonek. Teren naszej działalności to północno-zachodnia część Wielkopolski jest to Powiat Szamotulski, Obornicki, Pilski, Czarnkowski, Chodzieski, Międzychodzki, Nowo Tomyski, Międzyrzecki. Głównymi dostawcami do mojej firmy są Nordis Chłodnie Polskie, Unilever Algida oraz Nestle. Swoim Klientom polecamy lody, mrożonki warzywne, wyroby kulinarne oraz ryby i drób mrożony.

W chwili obecnej Firma SUND-MANN prężnie rozwija się na rynku i jest atrakcyjnym partnerem otwartym na propozycje współpracy.

Wojciech Sundmann